неділя, 22 квітня 2018 р.

Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності з дошкільниками і молодшими школярами. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікавий вид спільної діяльності батьків і дітей.

ЦІ ЛЕПБУКИ МИ ЗРОБИЛИ СВОЇМИ РУКАМИ!


Коли відвідуєш місця, де від розповіді екскурсовода стає моторшно, коли переймаєшся долями людей, які були приречені на смерть і вмирають сьогодні, починаєш переоцінювати власне життя. 

І не дай Бог, щоб ці діти, які були відвідувачами Стрийського меморіального комплексу "Борцям за волю України", пережили ці страшні хвилини у своєму житті. Прошу у Бога лиш одного, щоб слово "війна" перестало злітати з наших уст. Миру всім, любові, добра і злагоди!

вівторок, 10 квітня 2018 р.

В переддень Великодніх свят!

Традиційно у нашій школі відбулася Великодня виставка. Учні та батьки приготували цікаві вироби, які створили атмосферу радості і святковості.

Писанка - символ Сонця; життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості. 

Цікаво і захоплююче пройшов майстер-клас з писанкарства у нашому класі. Зустріч з талановитою майстринею п. Уляною Вайдою залишила в серцях  незабутні враження. Ми не тільки дізналися про велику кількість  символів, а й самі навчилися зображати їх на писанках.



субота, 3 березня 2018 р.

Шість цеглинок”  це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. 

Картинки по запросу лего

вівторок, 27 лютого 2018 р.

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.
Це свято і нашої рідної мови!
У цей день четвертокласники провели цікаву квест-гру "Мова моя українська, мова моя материнська". Командний дух, лідерське завзяття, бажання перемогти продемонстрували майбутні випускники початкової школи.
Ми вітаємо команду 4-Б класу з перемогою в цій грі. 1 балу не вистачило команді 4-А класу, щоб рахунок був рівним. 
Але у команд ще все попереду. 




субота, 3 лютого 2018 р.

ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ З ПРИРОДОЗНАВСТВА

Цікаво проходять уроки, коли учні ретельно готуються і самі їх проводять. Об'єднання в групи, розподіл доручень, презентація власних напрацювань - все це спрацьовує на кінцевий результат, а саме - міцні знання з даного предмета.

 Юні дослідники, ви - МОЛОДЦІ!











неділя, 21 січня 2018 р.


День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.
Цього дня також згадують іншу подію, яка відбулася 22 січня 1918 року, рівно роком раніше. Це прийняття 4 Універсалу Українською Центральною Радою, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки, що також стало важливим кроком до становлення сучасної української держави.

Леся Храплива-Щур 

ДВАДЦЯТЬ ДРУГЕ СІЧНЯ

Нам сестричка нині розказала,
Що колись давно (я добре знаю) —
У зимовий ранок засіяло
Сонце волі у моєму Краю.

Вийшли люди на майдан Софії,
Де колись лунала княжа слава
Хтось сказав: "Сповнились ваші мрії!
Україна вільна вже Держава!"

Хтось сказав, і всі почули люди,
З Києва аж по самі Карпати:
"Україна є, була і буде!
Вже її нікому не здолати!"

Нам сестричка розказала нині,
І сама я це вже добре знаю:
Знов прийде чарівна ця хвилина
В Українському моєму Краю.

Як тоді, зійдуться ранком люди,
Пролунають знов слова палкії,
Запанує наша воля всюди
І заграє грімко дзвін Софії!